You are not connected. Please login or register

На кой литературен герой се оприличавате ?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Кой е героят ,който сякаш живее вашия живот или притежава вашия характер ?Който постъпва ,точно така както и вие бихте постъпили ?

Облечена така :
Spoiler:

Вижте профила на потребителя

Анета Диабло

El Aliento del Diablo
Оу! Ами като характер съм точно като Изабел от Реликвите на Смъртните. Но ако трябва да кажа кой постъпва точно така както аз бих постъпила, то без съмнение ще кажа Лена от Хроники на Чародейците. И въпреки това не мога да опиша някой герой, който да ме описва цялостно. Частично да, но за цялостно още не съм прочела подобен герой. :D

I love him, oh yes i do. He's for me, not for you. And if by chance you take my place, ill take my fist and smash you face....

Рони Слей

hotter than your average bitch.
Хм..и аз съм частично.. Много си приличам по характер с Джорджия от Дневниците на Джорджия Никълсън :D :D Но в много случаи не бих постъпила като нея. Или приличам на Меги от Мастилено сърце в дадени ситуации.

Don't try to explain your mind
I know what's happening here
One minute it's love
And suddenly it's like a battle-field

Подпис и аватар от Florence. <33

Scarlett

too young to care
Аз не мисля, че човек би бил точен в преценката си ако тръгне да се самоопределя. Да разбира се, срещала съм доста герои, които по един или друг начин приличат на мен, но още не съм открила себе си в никого. А дори и да се е случило, дори и да се случи - не съм сигурна, че ще успея да се разпозная.

Do you really think I'm made of stone ? Baby, come on !

[b]I just can't let you go ...[/b]

Вижте профила на потребителя http://weheartit.com/deneuve

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]