You are not connected. Please login or register

Черен списък

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Черен списък on Съб Юли 02, 2011 1:07 pm

Или книги / автори, които не са ви допаднали или направо не можеше да понасяте.

When people ask me if I went to film school I tell them, 'no, I went to films.'
Вижте профила на потребителя

2 Re: Черен списък on Съб Юли 02, 2011 1:10 pm

Анета Диабло

El Aliento del Diablo
Дневниците на вампира. На истина книгите са написани ужасно. Сериала е 100 пъти по-добър!

I love him, oh yes i do. He's for me, not for you. And if by chance you take my place, ill take my fist and smash you face....

3 Re: Черен списък on Съб Юли 02, 2011 8:04 pm

"Вампирът" -Том Холанд-тази дори не я дочетох

"Пандора"-Ан Райс

"Вампирът Виторио"-Ан Райс а за тези двете ще кажа,че няма смисъл да си губите времето с тях,при наличие на толкова други и интересни книги.Иначе не са лоши ,но ако ни си чел ,нещо наиситна готино,след това са пълна боза.

" Краткия втори живот на Бри Танер"-Стефани Майер-не че е лоша ,просто очаквах много повече.

Облечена така :
Spoiler:

4 Re: Черен списък on Вто Юли 05, 2011 7:36 pm

Scarlett

too young to care
Онази прокажна вампирска сага няма да я споменавам - подразбира се.

В този момент се сещам обаче за един автор, към който съм развила силна алергия - Стендал. Не зная защо, не зная и как, обаче ми безкрайно отегчителен, да не кажа противен.

Do you really think I'm made of stone ? Baby, come on !

[b]I just can't let you go ...[/b]

Вижте профила на потребителя http://weheartit.com/deneuve

5 Re: Черен списък on Чет Юли 07, 2011 8:06 pm

Дневниците на вампира. - Сериала рлз. Книгата след пета глава я захвърлих. Стана ми вече адски безинтересно, колко хубава руса коса имала Елена и как със розовата рокля от Париж приличала на ягодов сладолед.

6 Re: Черен списък on Съб Юли 09, 2011 8:32 am

Виери Айрис

girl, interrupted
Ще се цитирам от друг форум няколко бележки и добавки. (:

Здрач, Стефани Майер + последвалите я две, но повече не можах да си причиня.
Дневниците на вампира, Л.Дж.Смит - Само първата; след гореспоменатия мазохизъм явно съм поумняла...
01. Неприличен роман, Ивайло Борисов - Знам ли, може от мен да е проблемът, но едва прехвърлила 100 страници и изпитвах неустоимо желание да я изхвърля.

Честно казано, в момента не се сещам за друга книга, която чак толкова да ми е изгубила времето, затова ето две, които просто не харесвам и съм "влачила" повече от обичайното.

Хрониките на Амбър, Роджър Зелазни - Отново само първата. Много дървена, едва я преборих. Не знам дали просто поредицата е надценена или самият Зелазни, а тъй като и успехът ми с "Джек от сенките" беше горе-долу същия, започвам да си мисля, че е второто.
sineokomomche, Джоан Харис - Има нещо в тази авторка, което ме отегчава безумно много някъде в средата на книгата и после докато я завърша... Съдя по опита си с тази "Джентълмени и играчи", която ми вървеше малко по-леко. Все пак смятам да опитам и с "Шоколад", но само заради филма.

На Зелазни ми предстоят "Създания от светлина и мрак" и "Една нощ през самотния октомври". Твърдо съм решена да проверя тезата си. Ако ми харесат, веднага се хвърлям на "Донесете ми главата на принца" в съавторство с Робърт Шекли.

Сетих се и други книги, които ме отегчиха и едва завърших -
"Правилното отношение към дъжда", Александър Маккол Смит;
"Последна песен", Никълъс Спаркс, която ме отказа от всякакви други опити за познанство на автора;
"Алхимикът", "Вероника решава да умре", Паулу Коелю - тези двете по-скоро ме разочароваха, тъй като всички ми ги рекламираха като животопроменящи. Е, аз не виждам как една сдъвкана и изплюта философия може да ти повлия по някакъв начин, освен ако не смяташ да се напъваш да изградиш своя.

Балзак като цяло ми е непоносим за четене.

7 Re: Черен списък on Вто Юли 12, 2011 7:16 am

Рони Слей

hotter than your average bitch.
[quote="Виери Айрис"]
Здрач, Стефани Майер + последвалите я две, но повече не можах да си причиня.
Дневниците на вампира, Л.Дж.Смит - Само първата; след гореспоменатия мазохизъм явно съм поумняла...

Хрониките на Амбър, Роджър Зелазни - Отново само първата. Много дървена, едва я преборих. Не знам дали просто поредицата е надценена или самият Зелазни, а тъй като и успехът ми с "Джек от сенките" беше горе-долу същия, започвам да си мисля, че е второто.

Цитирам, понеже за тези книги съм на същото мнение. Хрониките на Амбър ги прочетох до втората. Бяха интересни, просто написани не както трябва.
Двевниците на вампира - тях ги оставих след третата (май). Нямам точен спомен. Помня само как се отказах, когато Елена изведнъж взе, че оживя. Добре, че не си бях дала парите за тях.
Като че ли не се сещам други..може би 11 минути на Паулу Куелю, но не съм толкова недоволна от нея.

Don't try to explain your mind
I know what's happening here
One minute it's love
And suddenly it's like a battle-field

Подпис и аватар от Florence. <33

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]