You are not connected. Please login or register

Кой филм предпочиташ? [игра]

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Кой филм предпочиташ? [игра] on Пон Авг 08, 2011 4:30 pm

По същия начин като при темата с книгите.

Потребител задава два филма, следващият казва кой харесва повече и защо, и дава нови два филма. Не мисля тук да има ограничение, но е хубаво филмите да имат някаква допирна точка - примерно и двата да са с участието на Джони Деп, от един режисьор или поне от един жанр. Също така може да се съпоставят оригинали с римейковете им или продължения на поредици, както и цели поредици.
Някои филми, особено екранизациите, имат много версии, затова слагайте и година на излизане.

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) / Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

When people ask me if I went to film school I tell them, 'no, I went to films.'
Вижте профила на потребителя

2 Re: Кой филм предпочиташ? [игра] on Пон Авг 08, 2011 8:00 pm

Това е лесно.Разбира се,че Перлата :)) На мен това ми е любимият в поредицата,защото точно се запознаваме с героите и ги обикваме за миг,един по един.Джони е толкова ДЖОНИ в този филм,че ме оставя без дъх.Кийра е красива като русалка,а Орландо просто си седи и краси екрана.И като сюжет за мен е най-силният от всичките 4,просто защото завладява ужасно много.

No strings attached (2011) / Friends with benefits (2011)

3 Re: Кой филм предпочиташ? [игра] on Пон Авг 08, 2011 8:44 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Честно казано, не съм гледала Friends with benefits (има ли го по торентите?), но все пак избирам него. Отначало бях скептична и за двата. От една страна "Просто секс" съм го гледала, но е страшно глупав, въпреки че ни убеждават, че е различен. Аштън Кътчър просто не може да играе и това е, а Натали попринцип може да е страхотна, но тук нищо не прави. В другия имаме Мила Кунис, която е sex отвсякъде, и Джъстин Тимбърлейк, който май доста е поумнял, защото напоследък тегли себе си и репутацията си във все по-добра посока. Дори ми стана симпатичен. о.О Все едно, гледах трейлъра на Friends with benefits и се влюбих в него, само той е по-добър от целия No strings attached. Ако трейлърът не подлъгва, филмът ще си е доста сносна комедия.

Ъм, да, май се разнесох твърде много и твърде неясно.

Beastly (2011) / I am number four (2011)

4 Re: Кой филм предпочиташ? [игра] on Чет Авг 18, 2011 9:36 pm

Сложно и двата ми харесаха ,но да кажем малко повече I am number four (2011)

Здрач (2009)/Затъмнение (2011)?

Облечена така :
Spoiler:

5 Re: Кой филм предпочиташ? [игра] on Пет Авг 19, 2011 1:36 pm

По принцип нито едното, но ако трябва да избирам - Затъмнение.

Fast Five (2011) ~ Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

6 Re: Кой филм предпочиташ? [игра] on Пет Авг 19, 2011 1:49 pm

Scarlett

too young to care
ами, fast five не съм го гледала, а съм голям фен на пиратите (преобладава любовта ми към Джони), така че "в непознати води" избирам.

don juan demarco / once upon a time in mexico

Do you really think I'm made of stone ? Baby, come on !

[b]I just can't let you go ...[/b]

Вижте профила на потребителя http://weheartit.com/deneuve

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]