You are not connected. Please login or register

i really don't like your skinny jeans [offtopic]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 8 от 9]

1 i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Пон Авг 01, 2011 12:52 pm

First topic message reminder :

i really don't like your skinny jeans
so take them off for me
show me what you've got underneath
so we can do this properly

When people ask me if I went to film school I tell them, 'no, I went to films.'
Вижте профила на потребителя

176 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 3:52 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
добре, де, веднъж от хиляда века да реша да пиша в блога и сега не мога да си вляза в профила. интернета ме смята за досадна сигурно.

177 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 4:10 pm

Scarlett

too young to care
Виери Айрис написа:
добре, де, веднъж от хиляда века да реша да пиша в блога и сега не мога да си вляза в профила. интернета ме смята за досадна сигурно.

едва ли :д Мен трябва да ме сметне за досадна и да ми забрани да влизам в блога си, понеже го пълня с глупости редовно :д

Та привет. Как сте ?

Do you really think I'm made of stone ? Baby, come on !

[b]I just can't let you go ...[/b]

Вижте профила на потребителя http://weheartit.com/deneuve

178 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 4:25 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Горе-долу, недоспала. Отдавна не си бях правила кино-вечер, която да се превърне в кино-нощ. (: А ти?

179 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 4:38 pm

Scarlett

too young to care
добре съм и аз. (:
Планирахме и ние кино вечер/нощ с една приятелка, но впоследствие се превърна във вино вечер :D

180 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 4:45 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Да, то това често става в компания. Аз затова си ги организирам сама. Иначе Star Wars-маратон на кукуво лято. xD

181 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 4:49 pm

Scarlett

too young to care
да, да - и аз вече сама :д с компания е по-забавно, но пък никога не се стига до филма :д

182 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 4:52 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Така е. ^

Още ме е яд за блога.

183 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 5:04 pm

Scarlett

too young to care
всъщност не можеш да си влезеш в профила или ... ? в blog.bg ли ти е ?

184 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 5:06 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
blogger.bg.

Влизам в самия сайт, но когато се опитам да си вляза в профила, не зарежда. Пък на бъгавия компютър става, много е неприятно. Сигурно е нещо от настройките на интернета или и аз не знам какво там, дето не ги разбирам тия работи. xD

Надявам се, че ако го проклинам усилено ще вземе да стане.

185 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 5:17 pm

Scarlett

too young to care
нищо не ти пречи ... и с някое заклинание може да пробваш или пък езически ритуал :D

186 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 5:20 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
мда. поразбутах малко в гугъл, през май е имало някакъв проблем и хората също не са можели да влизат в профилите си; дано да се оправи, да не си вадя перата. xd

187 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 5:23 pm

Scarlett

too young to care
като каза "перата", трябва да доглеждам един филм :д

188 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 5:29 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
давай. аз ще си драскам тука, пък ако вземе да се оправи, ще трупам материал. xd

189 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 5:39 pm

Scarlett

too young to care
иска ми се, понеже е страхотен, но като по чудо и аз да имам личен живот (то да си имам личния живот, ама ...) та ще го оставя за друга вечер, но те напускам сега. Късмет и успех с блога и ако не съм много нахална, ще те замоля да ми пратиш блога си на лично :д ^^

190 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 6:17 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Мхм, ще ти го пратя малко по-късно, въпреки че аз вчера в пристъп на и-аз-не-знам-какво изтрих всичко и смятам сега да го пълня наново.

191 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 7:03 pm

Здравейте...*най-безцеремонно прекъсва нечие уединение или разговор*

192 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 7:15 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Здравей. ^
Той се прекъсна от само себе си, така че те каня да ми правиш компания.

193 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 7:22 pm

Правя ти. Но имай на предвид, че не съм кой знае каква компания.

194 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 7:24 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
То и аз не съм. Честна сделка.

Какво правиш сега?, че да тръгне разговора от някъде. (:

195 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 7:32 pm

Ами...заспивам(в интерес на истината), а иначе...трябва да свърша един неща, макар че ужасно много ме мързи в момента.
Ами ти? Изреждай ги всичките, ако са повече от едно..(аз например често когато не заспивам върша няколко неща едновременно)

196 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 7:37 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Ами аз точно защото правя много неща едновременно, нищо не ми се получава. xd
Пиша в кастинга, защото от миналата седмица си седи недовършено мнението, търся си някаква нова музика, но и аз не знам какво искам, което прави начинанието доста трудно; междувременно издирвам един филм на Трюфо, защото ме задължи един човек по роднинска линия. И нали кръвта вода не става, та викам да помогна...

Нула успешност във всяко едно начинание до момента. Ще пийна някое успокоително.

197 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 8:21 pm

Напълно те разбирам да ти кажа честно... А колкото до успокоителното, аз имам *мента*глог*валериана*, на мен си ми вършат работа в подобни ситуации.

198 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Чет Авг 18, 2011 8:24 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Да, и аз си имам запас. Което не знам дали е хубаво. xD

Но е важно, че има разбирателство. ^

199 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Пет Авг 19, 2011 10:37 am

Scarlett

too young to care
и аз се включвам в клуба на велерианаджиите :д

как сте ? ^^

200 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Пет Авг 19, 2011 9:26 pm

Виери Айрис

girl, interrupted
Аз съм добре. Днес свърших нещо полезно - грозновата, но вкусна кулинарна изненада. Може би трябва да си преориентирам професионалните интересни.

ами ти?

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next