You are not connected. Please login or register

i really don't like your skinny jeans [offtopic]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 7 от 9]

1 i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Пон Авг 01, 2011 12:52 pm

First topic message reminder :

i really don't like your skinny jeans
so take them off for me
show me what you've got underneath
so we can do this properly

When people ask me if I went to film school I tell them, 'no, I went to films.'
Вижте профила на потребителя

151 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 07, 2011 4:53 pm

Florence.

-same shit, same arrogance & aggression
Хей. ^.^ Добре сме г/д ХД както каза ти..купих си нови бански и сега се подготвяме, че в 03:30 тая вечер тръгваме за морето.
При теб как е ? ^.^

152 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 07, 2011 8:38 pm

Scarlett

too young to care
Ей, супер ! Завиждам ти благородно, да знаеш ^^

Аз съм добре, като изключим, че спях 3 часа снощи :д
Прибирам се тъкмо от една страхотна разходчица и релаксирам сега (:

Ти къде ще ходиш на море, мога ли да попитам ? (:

Do you really think I'm made of stone ? Baby, come on !

[b]I just can't let you go ...[/b]

Вижте профила на потребителя http://weheartit.com/deneuve

153 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 07, 2011 9:14 pm

Florence.

ХД..релаксирай, няма лошо ^.^

Ами, не се знае. хд ще решим по път..смисъл, ние от Пловдив първо стигаме Бургас и после накъдето хванем ХД (приморско,китен,созопол,несебър и т.н.) : )

154 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 07, 2011 9:36 pm

Scarlett

too young to care
О, ти от Пловдив ли си ? Супер ^^
Тъкмо днес с една приятелка планирахме екскурзийка натам

155 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 07, 2011 9:39 pm

Florence.

Мхм, от Пловдив съм. ;дд
Ти от къде си, ако не е проблем да попитам ? ХДД

156 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 07, 2011 9:43 pm

Scarlett

too young to care
Съвсем не. От София съм (:

157 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 07, 2011 9:50 pm

Florence.

Оокей. ;д айде аз качвам последните песни в телефона и лягам, че след 2 часа ще трябва да ставам, а по пътя няма никакъв шанс да спя ХД
Лека ^.^

158 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 07, 2011 9:53 pm

Scarlett

too young to care
Незабравимо пътуване ти пожелавам. Лека ^^

159 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Пет Авг 12, 2011 10:32 pm

Лилия Ууп

Can you be with me?..Only in your dreams!
Хееей народе.. как сме тази вечер?, да ви се похваля аз бях на море и нямате представа колко съм почерняла.. ;дд

160 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Съб Авг 13, 2011 8:32 pm

Florence.

Бонжур. ХД и аз бях на море ;д беше, беше..ПРЕКРАСНО ;х < 333333333333 и адски ми е гадно, че трябваше да си тръгвам ;сс

161 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Съб Авг 13, 2011 8:34 pm

Лилия Ууп

Значи все пак не са се бъзикали с теб.. ^^ Къде ходи?.. охх и на мен ми беше гадно, че си тръгваме..

162 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Съб Авг 13, 2011 8:48 pm

Florence.

Не, оказа се, че са говорили сериозно ХД Ами..доста се чудихме къде да отидем и чак като спряхме на една бензиностанция почти до морето аз им казах да идем в Приморско. ХД просто един път ходихме там само на плаж за един ден и водата и плажа бяха адски чисти и ми се приходи там. пък и много трудно се улучва местенце с плаж без водорасли или медузи. ХД и изобщо не съжалих за решението си.. ^.^ а тръгването найстина е ужасно ;хх като се прибрахме падна голямо прегръщане и душене на плажните кърпи хд
вие ? ( :

163 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Съб Авг 13, 2011 8:50 pm

Лилия Ууп

Ей вие сте били близо до нас. Ние бяхме на Китен. Ходила съм и на Приморско, ама на Китен по ми харесва. И плажа там също е чист и няма водорасли. И водата и шамандурата и залезите и изгревите.. ох да взема да млъкна, че ми домъчнява. И като се сетя, че чак догодина може да ида пак.. ;хх

164 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Съб Авг 13, 2011 8:53 pm

Florence.

Китен О.О ходила съм там 2години хд. а вчера (май беше хд) ходихме до Китен да си видим старите места и да поразгледаме наново градчето..все пак е на 5км. от Приморско, пък и сутринта не ставаше за плаж и го оставихме за след обяд ХД

165 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Съб Авг 13, 2011 9:17 pm

Лилия Ууп

Ооо Китен е невероятен. Обожавам Китен, пък на приморско ме кефят "La Piovra" и аквапарка.. ;дд

166 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 8:44 pm

Florence.

Сам самичка ли съм ? ;д

@Лилия- Оо, аквапаркът е убийствен. < 333 в ''La Piovra" не съм ходила, но съм чувала, че е много печено местенце. ХДД

167 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 8:45 pm

Лилия Ууп

И двете места са невероятни!.. ^^ И не, аз отново съм тук.. ;дд

168 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 8:58 pm

Florence.

ХД..какво правиш ? ( :

169 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 8:59 pm

Лилия Ууп

Правя се на философка с една приятелка. По - скоро се правя на психоаналитик.. ;дд тии?

170 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 9:06 pm

Florence.

Мм..интересно.ХД аз си разглеждам фацето и нещо ме боли глава. одеве имах температура ии.. ;х

171 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 9:20 pm

Лилия Ууп

Охх то има някакъв вирус. И аз бях така.. на морето.. ама се киснах по 2 часа във водата и ми мина.. ;дд да се оправяш по бързо <33

172 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 9:25 pm

Florence.

Аз пък се разболях след морето. ХД Сега уж съм по-добре ( : мерси. < 3

173 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 9:27 pm

Лилия Ууп

Ще се оправиш.. ох, абе я дай съвет. Какво да купя на едно момче, което ще прави 14?.. много ми е трудно.. ;хх

174 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 9:43 pm

Florence.

Охх..това е трудна работа. ХД аз бих му взела някаква тениска, но не знам..помисли си какво харесва ии..не знам. ;хх

175 Re: i really don't like your skinny jeans [offtopic] on Нед Авг 14, 2011 9:45 pm

Лилия Ууп

Той ходи на акробатика. И от пети клас не се движим заедно. Охх сигурно ще е тениска или парфюм.. ;дд

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next