You are not connected. Please login or register

Ренлоуските водопади

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Ренлоуските водопади on Пет Юли 15, 2011 1:46 pm

When people ask me if I went to film school I tell them, 'no, I went to films.'
Вижте профила на потребителя

2 Re: Ренлоуските водопади on Чет Авг 04, 2011 8:33 pm

Обичах да прекарвам,свободното си време,сред природата,за нещастие не разполагах с много такова или пък възможност,да отида на планина.За това се задоволявах с парковете ,а това място беше особено красиво.Бях идвала тук,няколко пъти,откакто съм в града,но нямаше скоро да ми омръзне,да гледам,тази водна феерия.Седнах на един камък ,бях си взела фотоапарат,за да направя няколко снимки.Изведнъж в полезрението ми попадна момиче
- Здравей-усмихнах ѝ се и оставих апарата.

3 Re: Ренлоуските водопади on Чет Авг 04, 2011 10:54 pm

Scarlett

too young to care
Беше рано сутринта - любимото ми време за разходка. Все още слънцето нежно, без да пари, галеше света, който пък сякаш наново се раждаше. А и хората си падаха поспаланковци, така че нямаше почти никого навън по това време на деня.
Взех си един термос с чай и тръгнах на обичайната си сутрешна разходка. Не след дълго стигнах до водопада - райско кътче и неведнъж убежище. Седнах на един камък в близост до водапада и се заслушах в шума на водата, когато чух щракване на фотоапарат. О, не. Молех се да е просто някой любител фотограф. Обърнах се, а срещу мен стоеше едно изключително красиво момиче, което очевидно не бе журталист или папарак. Тя ме поздрави, а аз й се усмихнах и отвърнах на поздрава.
- Още един ранобудник. - Усмихнах се.

Do you really think I'm made of stone ? Baby, come on !

[b]I just can't let you go ...[/b]

Вижте профила на потребителя http://weheartit.com/deneuve

4 Re: Ренлоуските водопади on Пет Авг 05, 2011 8:17 pm

Усмихнах се на момичето.
- Да ,няма как да проспивам,най-хубавата част от деня-усмихнах се.Загледах се в нея,лицето ѝ ми се стори познато.
- Не сме ли се виждали някъде,струвате ми се позната ?-усмихнах се
- Аз съм Мегън,приятно ми е-трябваше първо,да се запознаем преди да почна да задавам каквито и да било въпроси.Но такава си бях спонтанна,каквото ми беше на сърцето ,това и на устата.Това не беше толкова хубаво качество ,не всеки го оценяваше.

5 Re: Ренлоуските водопади on Пет Авг 05, 2011 11:00 pm

Scarlett

too young to care
"Най-хубавата част от деня". Е, вече имахме общ интерес. А и тя се занимаваше с фотография - нещо, което открай време безмерно обожавах и изпитвах страшно уважение към всеки, който умееше да борави с фотоапарата.
Момичето ме попита дали не сме се виждали случайно. Отклоних леко поглед, но поклатих глава.
- Не мисля. - Усмихнах й се.
Тя ми де представи. Кацваше се Мегън. Името й бе много нежно и красиво - също като нея.
- Скарлет. - Представих се на свой ред.
- Радвам се да се запознаем. Е,хотографията хоби ли е или професионално занимание, Мегън ?

6 Re: Ренлоуските водопади on Съб Авг 06, 2011 10:59 pm

- Скарлет ?-казах,това име ми беше познато.
- Сега си спомних ,Скарлет Резеда ,в ролята на Диана,хубав филм направихте-усмихнах се .Тя ме погледна ,да не ми да съм папарак или някоя нахална фенка.
- Аз съм Мегън Уайт,преди време бях актриса ,сага съм сценарист и режисьор и ми много приятно да се запозная ,с толкова талантлива и млада актриса.-усмихнах се.
- Пуснала съм сценарий ,за одобряване ,филма ще е по-различен от това ,което си играла,но ще се радвам,да те видя на кастинг,ако го изберат-казах с усмивка.Знаех ,че сценарият ми ,беше интересен и различен ,но не знаех,дали беше достатъчно добър,за да получи реализация.
- Ще ти издам една тайна-казах с усмивка.
- Това е първият ми сценарий ,за киното ,преди това съм имала няколко постановки в театри и едно телевизионно шоу.-Не знаех,дали цялата тази информация ,я интересува,но аз исках да я споделя с някой
.

7 Re: Ренлоуските водопади on Нед Авг 07, 2011 11:17 am

Scarlett

too young to care
Малко се стреснах, когато ме разпозна. Сякаш не бях свикнала още. Не мога да кажа, че не ми хареса, но в никакъв случай не се чувствах специална или нещо подобно. Самата тя беше много мила.
- Благодаря ти. - Усмихнах й се.
Тя ми разказа за кариерата си досега.
- Бих се радвала да участвам в твой филм. - Усмихнах се отново и й предложих да седнем на близката пейка.
- Ще ми разкажеш ли за сценария ?

8 Re: Ренлоуските водопади on Сря Авг 10, 2011 12:26 am

Усмихнах се ,тя май се стресна ,но аз не исках да и направя нищо лошо.Нито бях някаква луда фенка,която да я преследва.Радвах се ,че беше само за малко и после се успокои.Поиска да седнем на пейка
- Добре,тук на камъните ,не е много удобно-усмихнах се.
- Сценария е на свръхестествен филм.Има различни същества ,всяко от тях си има дарба или специално умение и се борят,за спасяването на света.Лошото е ,че първо трябва да се обединят,за да успеят,а и шестимата герои,са с различни характери и стават сблъсъци.-усмихнах се.

ПС Извинявай,че толкова се забавих

9 Re: Ренлоуските водопади on Пет Авг 12, 2011 8:56 pm

Scarlett

too young to care
Сюжетът бе наистина интригуващ. И да, доста щеше да подпомогне кариерата ми яко се явя на кастинг, обаче сякаш още не бях свикнала на темпото в Ренлоу. Предпочитах да го карам по-бавно, пък каквото и да ми коства това. Да, актьорското бе всичко за мен, амбициозна бях, наистина. Сега обаче просто имах нужда от малко въздух. Колкото и да ме вдъхнови "Улици, студени като Чикаго" той и немалко ме изтощи.
Усмихнах се на симпатичната си събеседница.
- Звучи страхотно и с удоволствие бих го видяла на екрана, но ... не знам. Сякаш имам нужда от малко въздух след последния проект.

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]