You are not connected. Please login or register

Коя беше първата книга ,която прочетохте ?

Предишната тема Следващата тема Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Спомняте ли си ,коя беше първата книга,която прочетох те ,ако да ,с какви впечатления останахте от нея ?

Облечена така :
Spoiler:

Вижте профила на потребителя

Scarlett

too young to care
Ами, не помня заглавието й. Спомням си сама едни патета на нея :ддд
А иначе първият роман, който прочетох, е "Емил от Льонеберия"

Do you really think I'm made of stone ? Baby, come on !

[b]I just can't let you go ...[/b]

Вижте профила на потребителя http://weheartit.com/deneuve

Анета Диабло

El Aliento del Diablo
Първата книга, която прочетох? Хмм...мисля, че се казваше " Мечо:Готвач", но не съм сигурна. :lol!:

I love him, oh yes i do. He's for me, not for you. And if by chance you take my place, ill take my fist and smash you face....

Виери Айрис

girl, interrupted
Имаше една много сладка поредица с детски книжки, които бях научила наизуст, но не мога да си спомня заглавието на нито една.

Иначе "Хари Потър" беше първата книга, която взех напълно и зачетох напълно съзнателно и не по задължение, там, в първи/втори клас, даже не помня вече. Та нея си я считам за най-първа попринцип, защото тя отключи любовта ми към литературата.

Пижамата на тигърчето.

Цепеше мрака.

А, иначе като роман - Алиса в страната на чудесата и на третата страница я захвърлих.
Пробива дойде със Приключенията на Лукчо.

Beatrice

eating?fuck it,i prefer dreaming
Първата книга,която сама прочетох,без помощта на мама,беше "Хари Потър и Стаята на тайните"."Философският камък" мама ми я прочете на глас,но оттам нататък се справих съвсем сама.
Затова изключително много ценя поредица,затова изпитвах трепет,докато не излезе и последната книга.Не казвам,че не съм била разочарована от нея на моменти,но "Хари Потър" ме научи да обичам книгите,показа ми,че няма по-прекрасно нещо от литературата :)

Лилия Ууп

Can you be with me?..Only in your dreams!
Мммм.. "Пипи Дългото Чорапче" .. поне за тази си спомням.. ;дд

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]